1890–1956
62
175 %
466 Kč
110 000 Kč
olej, plátno
v 64,5 ✕ š 82,5 cm
Signatura: LD Süsser
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akvarel, karton
32 x 26 cm
Signatura: sign. LD Süsser
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, malířská lepenka
30,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Süsser
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
2. pol. 30. le
olej, plátno
52 x 63 cm
Signatura: sign. PD Süsser
kvaš, pastel, lepenka
40 x 26 cm
Signatura: sign. PD Süsser
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, lepenka
31 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD Süsser 1929
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
53,5 x 45 cm
Signatura: sign. LD Süsser 1943
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
50 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Süsser
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
30. léta
olej, překližka
81 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD F. Süsser
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Süsser 1944
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
82 x 100 cm
Signatura: sign. PD Süsser 35
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
81 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD F. Süsser
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |