1890–1956
62
175 %
466 Kč
110 000 Kč
olej, lepenka
31 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD Süsser 1929
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
53,5 x 45 cm
Signatura: sign. LD Süsser 1943
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
50 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Süsser
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |