1900–1974
89
118 %
4 760 000 Kč
410 Kč
8 000 000 Kč
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: neznačeno
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 24 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD monogram F. M. 65
linoryt 31/40
v 30 ✕ š 48 cm
Signatura: PD F. Muzika 31, monogram F. M. 31 v tisku
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, akvarel 128/300
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD F. Muzika 46
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: neznačeno
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, akvarel 201/300
19 x 11,5 cm
Signatura: PD F. Muzika 46
18 x 12,5 cm
Signatura: F. Muzika
kresba tužkou, pastelky
18 x 23 cm
Signatura: neznačeno
litografie
20 x 16 cm
Signatura: PD F. Muzika 71