1906–1978
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD F Ketzek 43
barevná litografie
v 26,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD FKetzek 43
barevná litografie
v 21,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Ketzek 43
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD F Ketzek 43
barevná litografie
v 16,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD F Ketzek 43
barevná litografie
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD FKetzek 43
barevná litografie
v 16,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD FKetzek 43
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD FKetzek 43
6 x barevná litografie
21,5 x 16,5 / 26,5 x 20,5 cm
Signatura: 6 x PD F Ketzek 43
olej, tvrzená lepenka
49 x 65 cm
Signatura: PD F. Ketzek
barevná litografie
23 x 16 cm
Signatura: PD Ketzek 43
barevná litografie
21,5 x 16,5 cm
Signatura: PD Ketzek 43