1890–1946
litografie
v 60 ✕ š 39 cm
Signatura: UD F Hoplíček 923v tisku
barevná litografie
24 x 21 cm
Signatura: LD F. Hoplíček v tisku
barevná litografie
26 x 21 cm
Signatura: PD F. Hoplíček v tisku
původní barevná litografie
26 x 21,5 cm
akvarel, tužka, karton
14 x 22 cm
Signatura: PD F. Hoplíček 1943
barevná litografie
32 x 43,5 cm
Signatura: PD Frant Hoplíček
16 x 11,5 cm
Signatura: PD H. v tisku
původní barevná litografie
26 x 21,5 cm
barevná litografie
25,5 x 36 cm
Signatura: F. Hoplíček 44
olej, lepenka
75 x 55 cm
Signatura: LN F. Hoplíček 1941
litografie
24,5 x 21,5 cm
Signatura: F. Hoplíček v tisku
21,5 x 14,5 cm
Signatura: PD F. Hoplíček