103
127 %
1 095 Kč
35 000 Kč
2009 - 2010
olej, plátno
120 x 80 cm
Signatura: sign. PD 2010 Hodonský
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2005
kolorovaná sádrová plastika 7/10
v. 31 cm
Signatura: na plintě HF
Vyvolávací cena: | 4 900 Kč |
olej, sololit
120 x 90 cm
Signatura: sign. DU Hodonský 87
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD Hodonský 84
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |