1892
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Daněk - Sedláček
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 70 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 68 cm
Signatura: sign. LD Daněk - Sedláček
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
olej, sololit
58 x 70 cm
olej, malířská lepenka
42 x 54 cm
Signatura: sign. LD Daněk - Sedláček 1937
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
38 x 57 cm
kolem r. 1925
olej, lepenka
51,5 x 65 cm
1931-33
olej, malířská lepenka
41 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
olej, lepenka
25,5 x 35 cm
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |