13
407 %
113 925 Kč
8 x 18,5 cm
Signatura: UD F. Cundrla
8 x 18,5 cm
Signatura: UD F. Cundrla
8 x 18,5 cm
Signatura: UD F. Cundrla
olej, plátno
130 x 220 cm
Signatura: PD Cundrla 87
8 x 18,5 cm
Signatura: UD F. Cundrla
2007
olej, plátno
50 x 55 cm
Signatura: PD Cundrla 07
olej, plátno
73 x 54 cm
Signatura: LD Cundrla 66
kombinovaná technika, tempera, tuš
54 x 69 cm
Signatura: na rubu Cundrla 79
kresba tuší, akvarel
24,5 x 19 cm
Signatura: F. Cundrla 88
tempera
34 x 64 cm
Signatura: Cundrla 75
tuš, akvarel, papír
26,5 x 35 cm
Signatura: PN Cundrla 65
lavírovaná kresba
31 x 43 cm