1822–1884
10
100 %
3 600 Kč
olej, plátno
100,5 x 70 cm
Signatura: PD Fr. Čermák
olej, plátno
94,5 x 111,5 cm
Signatura: LD Fr. Čermák
olej, plátno
100,5 x 70 cm
Signatura: PD Fr. Čermák
olej, plátno
94,5 x 111,5 cm
Signatura: LD Fr. Čermák
olej, plátno
100,5 x 70 cm
Signatura: PD Fr. Čermák
olej, plátno
94,5 x 111,5 cm
Signatura: LD Fr. Čermák
olej, plátno
100,5 x 70 cm
Signatura: PD Fr. Čermák
olej, plátno
94,5 x 111,5 cm
Signatura: LD Fr. Čermák
olej, plátno
100,5 x 70 cm
Signatura: PD Fr. Čermák
olej, plátno
94,5 x 115,5 cm
Signatura: LD Fr. Čermák