1909–1998
57
121 %
205 Kč
726 Kč
litografie
18 x 9 cm
Signatura: UD F. Bílkovský
akvarel
17,5 x 24,5 cm (výřez)
Signatura: PD FBílkovský 48
akvarel
17,5 x 24,5 cm (výřez)
Signatura: PD FBílkovský 48
barevná litografie
25 x 17 cm
Signatura: PD F. Bílkovský
akvarel, běloba, pastel, karton
43 x 62 cm (výřez)
Signatura: PD F. Bílkovský
barevná litografie
25,5 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Bílkovský 76
barevná litografie
25 x 17 cm
Signatura: PD F. Bílkovský
kresba tuší, lavírovaná tuš
8,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: PD F. Bílkovský
malba tuší
37,5 x 50 cm (výřez)
Signatura: LD F Bílkovský
uhel
21 x 34 cm
Signatura: FBílkovský
uhel
20,5 x 29,5 cm
Signatura: FBílkovský
kresba tuší, pastel
14 x 14,5 cm
Signatura: F Bílkovský