1909–1998
57
121 %
205 Kč
726 Kč
akvarel
17,5 x 24,5 cm (výřez)
Signatura: PD FBílkovský 48
barevná litografie
25 x 17 cm
Signatura: PD F. Bílkovský
akvarel, běloba, pastel, karton
43 x 62 cm (výřez)
Signatura: PD F. Bílkovský