1900–1980
3
olej, plátno
40,5 x 52,5 cm
Signatura: PD Franta Malý
olej, malířská lepenka
40,5 x 67 cm
Signatura: PD Fr. Malý
66 x 58 cm
Signatura: LD Franta Malý