1935–1988
8
100 %
580 000 Kč
80. léta 20. stol.
akryl, plátno
v 70 ✕ š 90 cm
Signatura: na rubu Angeli
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
80. léta 20. stol.
akryl, plátno
v 60 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Angeli
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
komb. technika, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Angeli
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
komb. technika, plátno, průhledná černá rouška
156 x 223 cm
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
komb. technika, plátno
70 x 90 cm
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
komb. technika, plátno
60 x 80 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
komb. technika, akryl, křída, plátno
80 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
komb. technika, plátno
70 x 120 cm
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |