1888–1958
olej, lepenka
40 x 55 cm
Signatura: sign. PD F. Duša
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
67 x 67 cm
Signatura: sign. LD F. Duša
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
49 x 60 cm
Signatura: sign. LD F. Duša
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, překližka
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD F. Duša
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. LD F. Duša
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |