1940–2005
6
143 %
1 600 Kč
260 000 Kč
originální litografie 79/90
v 70,5 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD M. Stejskal, Švankmajer J., Eva Švankmajerová, LD 1996
litografie 50/90
70,5 x 54,5 cm
Signatura: PD M. Stejskal, Švankmajer J., Eva Švankmajerová
litografie 10/30
15 x 10,5 cm
Signatura: E. Š. 1997
olej, plátno
120 x 150 cm
Signatura: E. Š.
kresba tužkou, papír
14,5 x 22,5 cm
Signatura: E. Š. 28.4.1971 Olomouc