1909–2005
barevný ofset
v 19 ✕ š 27 cm
Signatura: PD E. M.-Šimerová / 76.
barevný ofset
19 x 27 cm
ocelorytina
4,5 x 6,5 cm
Signatura: v tisku E. F. 32, na známce v tisku Ester Š. 44, J. Herčík 1987
olej, plátno
41 x 27 cm
Signatura: LD Fridrik Paris, 32.
grafický list
19 x 27 cm
Signatura: E. M. Šimerová 76