1909–1985
71
113 %
214 600 Kč
750 000 Kč
kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton
v 27,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Endre Nemes 35
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, pastel, karton
v 45,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD Endre Nemes - 46
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kvaš, lepenka
v 46 ✕ š 38 cm
Signatura: LN Endre Nemes, na rubu Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PN Endre Nemes 1955
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 55,5 ✕ š 45 cm
Signatura: LD Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 71 cm
Signatura: PD Endre Nemes 1941, na rubu Endre Nemes 1941
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
v 200 ✕ š 160,5 cm
Signatura: LD Endre Nemes 61
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, karton na plátně autorem
v 45 ✕ š 53 cm
Signatura: LD Endre Nemes 1956, na rubu na blindrámu Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
v 64,5 ✕ š 49 cm
Signatura: LD Endre Nemes 34
akryl, plátno
v 81 ✕ š 65 cm
Signatura: LD Endre Nemes 62, na rubu Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 80,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LD Endre Nemes, na rubu 2 x Endre Nemes / 1935
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
smaltovaný plech
v 60 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Endre Nemes, na rubu Endre Nemes 2/1964
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |