1912–1983
180
140 %
100 Kč
6 589 Kč
litografie 22/30
25 x 37 cm
Signatura: PD Emil Kotrba 1955
olej, plátno
34 x 50 cm
Signatura: LD Emil Kotra 1946, na rubu Emil Kotrba 1946
litografie
8,5 x 6 cm
Signatura: Emil Kotrba
litografie
9 x 6,5 cm
Signatura: Emil Kotrba 1966
1916
10 x 7,5 cm
Signatura: Emil Kotrba 1916
rytina
15 x 10 cm
Signatura: Emil Kotrba 1973
18,5 x 14 cm
Signatura: Emil Kotrba
1963, 1969
barevný dřevoryt, dřevoryt
10 x 15 / 15 x 10 cm
Signatura: Emil Kotrba 1963, Emil Kotrba 1969
1971, 1966
2 x dřevoryt
9 x 6,5 / 8 x 6 cm
Signatura: Emil Kotrba 1971, Emil Kotrba 1966
1966, 1963
2 x dřevoryt
8,5 x 6 / 9,5 x 13 cm
Signatura: Emil Kotrba 1966, Emil Kotrba 1963
1968, 1971
2 x dřevoryt
10,5 x 7,5 / 10,5 x 7,5 cm
Signatura: Emil Kotrba 1968, Emil Kotrba 1971
1975, 1963, 1974
2 x dřevoryt, litografie
6 x 4 / 10 x 7 / 2,5 x 2,5 cm
Signatura: 3 x Emil Kotrba