1900–1970
12
224 %
70 000 Kč
70 000 Kč
v 34 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD E. Famíra
akvarel
v 23,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: LD Famíra
40 x 60,5 cm
Signatura: Famíra 43
40 x 60,5 cm
Signatura: Famíra 43
olej, lepenka
32 x 26 cm
Signatura: PD Famíra
50. léta
tempera
31 x 62 cm
Signatura: E. Famíra
30. léta
křídy
34 x 46 cm
Signatura: pod paspartou Famíra
30. léta
28,5 x 58 cm
Signatura: E. Famíra
30. léta
tempera
44 x 57 cm
Signatura: nesignováno