1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
počítačová grafika
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: uprostřed Eda Ovčáček
reliéfní tisk
v 13,5 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Eda Ovčáček
propalovaná koláž
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: UD E. Ovčáček
polychromovaná dřevěná plastika
v 102 cm
počítačová grafika, autorský tisk
v 25,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
4 x linoryt
12 x 9 / 18 x 9 cm
Signatura: neznačeno
serigrafie, kresba fixem
v 45 ✕ š 23 cm
Signatura: UD E. Ovčáček
v 19,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 83
60. léta 20. stol.
4 x linoryt
11,5 x 5 / 15,5 x 24,5 cm
Signatura: 1 x PD monogram EO v tisku
v 25,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
50. léta 20. stol.
linoryt / suchá jehla
15 x 13 / 13,5 x 4,5 cm
strukturální grafika, II. stav 26/45
v 24,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 64.