1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
kombinovaná technika, lepenka
v 52,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
bronzový reliéf 2/3
v 39 ✕ š 51,5 ✕ h 7 cm
Signatura: na rubu monogram EO
novinová matrice, koláž, asambláž, barva, sololit
49,5 x 49,5 cm
Signatura: na rubu Eduard Ovčáček 1966
olej, plátno
68 x 56 cm
Signatura: UN E. Ovčácek 78, na rubu Eduard Ovčáček 1978
2002
barevná serigrafie 44/50
26 x 26 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 02
barevná serigrafie 6/130
56,5 x 37 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 96
barevná serigrafie 8/120
53,5 x 36,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 96
serigrafie 10/130
56,5 x 37 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 96
2002
serigrafie 34/50
26 x 26 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 02
barevná serigrafie 8/120
53,5 x 36,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 96
kombinovaná technika, sololit
49,5 x 49,5 cm
Signatura: Eduadr Ovčáček 1966 na rubu
serigrafie 17/40
56 x 41 cm
Signatura: E. Ovčáček 96
suchá jehla 1/3, akvarel
11 x 9 cm
Signatura: OvčáčekE. 57, monogram OE 57 v tisku
22 x 13 cm