1891–1976
130
120 %
500 Kč
12 000 Kč
litografie
15 x 10 cm
Signatura: v tisku Milén
litografie
21 x 16 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 16 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 16 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 15 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
20 x 16,5 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 15 cm
Signatura: Ed. Milén
barevná litografie
29,5 x 26,5 cm
Signatura: v tisku Ed. Milén
litografie
37,5 x 27 cm
Signatura: Ed. Milén
27,2 x 22,8 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
13 x 9,4 cm
Signatura: nesignováno
litografie
23 x 16 cm
Signatura: nesignováno