1891–1976
130
120 %
500 Kč
12 000 Kč
litografie
21 x 16,5 cm
Signatura: Ed. Milén
41 x 25 cm
Signatura: E. M.
akvarel, karton
77 x 59 cm
Signatura: E. M.
akvarel, karton
60 x 52 cm
Signatura: Ed. Milén
akvarel, karton
45 x 33 cm
Signatura: Ed. Milén
barevný pastel, karton
34,5 x 23 cm
Signatura: Ed. Milén
barevný pastel
34,5 x 48 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
22,5 x 15 cm
litografie
13,5 x 18,4 cm
Signatura: v tisku E. M. 59
litografie
22,5 x 16 cm
litografie
22 x 15 cm
22,5 x 36,5 cm
Signatura: Ed. Milén Brno 1945