1891–1976
130
120 %
500 Kč
12 000 Kč
akvarel
33 x 47 cm výřez
Signatura: PD Ed. Milén 39
ofset, pastel
39 x 27 cm
Signatura: PD Ed. Milén v tisku
barevná litografie
13 x 9,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
litografie
17 x 12,5 cm
Signatura: Ed. Milén
ofset, kresba pastelem
39 x 27 cm
Signatura: Ed. Milén v tisku
lept 15/50
29,5 x 22 cm
Signatura: Ed. Milén
14,5 x 7 cm
Signatura: Ed. Milén
akvarel
45 x 60 cm
Signatura: LD Ed. Milén
barevná litografie
23,5 x 29 cm
Signatura: E. Milén
barevná litografie
25,5 x 26 cm
Signatura: Ed. Milén
11 x 13 cm
Signatura: E. M., na rubu Ed. Milén
7,5 x 18,5 cm
Signatura: Ed. Milén