1891–1976
130
120 %
500 Kč
12 000 Kč
barevná litografie
21 x 15,5 cm
barevná litografie
30 x 23 cm
Signatura: Ed Milén v tisku
barevná litografie
21 x 15,5 cm
kresba tuší, akvarel, běloba
41 x 19,5 cm
Signatura: PD dedikace Ed. Milén
barevná litografie
13,5 x 9 cm
Signatura: Ed. milén
barevná litografie
13 x 9,5 cm
Signatura: Ed. Milén
kresba tuší, akvarel, běloba
41 x 19,5 cm
34,5 x 48 cm
Signatura: PD Ed. Milén
ofset, pastel
39 x 27 cm
Signatura: PD Ed. Milén v tisku + dedikace rukou autora
kvaš, tempera
53,5 x 37,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
barevná litografie
23 x 23 cm
barevná litografie
13 x 9,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén