1891–1976
129
120 %
500 Kč
12 000 Kč
1942, 1956, 1958
kolorovaný lept, litografie, lept
7,5 x 11,5 / 8,5 x 15 / 4,5 x 10,5 cm
Signatura: 2 x PD Petr Dillinger, 1 x LD Ed. Milén
litografie
11 x 6,5 cm
Signatura: LD E. Milén
litografie
11,5 x 7,5 cm
Signatura: LN monogram EM. v tisku
4 x litografie, 1 x tisk
16,5 x 14 / 4,5 x 6 cm
Signatura: 2 x E. M., Ed. Milén, E. Milén - vše v tisku
1942, 1956, 1958
akvarel
33 x 47 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén 39
27 x 22,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
akvarel, karton
25,5 x 35 cm (výřez)
Signatura: LD Ed. Milén
40. léta 20. stol.
barevný pastel
34,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén
akvarel
50 x 39 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén 64.
akvarel
41 x 52,5 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén
akvarel
41 x 52,5 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén