1891–1976
130
120 %
500 Kč
12 000 Kč
litografie
v 33 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
litografie, akvarel
v 22 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram E. M.
akvarel
v 53,5 ✕ š 41 cm
Signatura: LN Ed. Milén
v 29,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Ed. Milén
akvarel
50 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén
akvarel
50 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén
mezzotinta
47,5 x 34 cm
Signatura: PD Ed. Milén
litografie
11 x 6,5 cm
Signatura: LD E. Milén
lept 15/50
29,5 x 22 cm
Signatura: PD Ed. Milén
30,5 x 23 cm
Signatura: PD Ed. Milén
litografie
38 x 24,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
litografie
28 x 31,5 cm
Signatura: UD Ed. Milén, PD Ed. Milén v tisku