1891–1976
129
120 %
500 Kč
12 000 Kč
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: PD E Milém
v 24,5 ✕ š 41 cm
Signatura: PD monogram E. M.
litografie
v 32 ✕ š 48 cm
Signatura: LD Ed. Milén, PD monogram E. M. v tisku
barevný ofset, reprodukce akvarelu
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Ed. Milén v tisku
lept 12/50
v 29,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
olej, plátno
v 26 ✕ š 35 cm
Signatura: PN monogram E. M.
litografie 12/40
v 46 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén