1891–1976
130
120 %
500 Kč
12 000 Kč
litografie 12/40
v 46 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
litografie
v 33 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
litografie, akvarel
v 22 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram E. M.
akvarel
v 53,5 ✕ š 41 cm
Signatura: LN Ed. Milén
v 29,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Ed. Milén