1891–1976
130
120 %
500 Kč
12 000 Kč
1942, 1956, 1958
kolorovaný lept, litografie, lept
7,5 x 11,5 / 8,5 x 15 / 4,5 x 10,5 cm
Signatura: 2 x PD Petr Dillinger, 1 x LD Ed. Milén
akvarel
33 x 47 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén 39
27 x 22,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
akvarel, karton
25,5 x 35 cm (výřez)
Signatura: LD Ed. Milén