1891–1976
129
120 %
500 Kč
12 000 Kč
40. léta 20. stol.
barevný pastel
34,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén
akvarel
50 x 39 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén 64.