1891–1976
130
120 %
500 Kč
12 000 Kč
litografie, ruční papír
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Ed. Milén v tisku
akvarel
41 x 52,5 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén