1891–1976
129
120 %
500 Kč
12 000 Kč
barevná litografie
23 x 23 cm
barevná litografie
13 x 9,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
akvarel
33 x 47 cm výřez
Signatura: PD Ed. Milén 39
ofset, pastel
39 x 27 cm
Signatura: PD Ed. Milén v tisku
barevná litografie
13 x 9,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
litografie
17 x 12,5 cm
Signatura: Ed. Milén