1891–1976
130
120 %
500 Kč
12 000 Kč
akvarel
45 x 60 cm
Signatura: LD Ed. Milén
barevná litografie
23,5 x 29 cm
Signatura: E. Milén
barevná litografie
25,5 x 26 cm
Signatura: Ed. Milén
11 x 13 cm
Signatura: E. M., na rubu Ed. Milén
7,5 x 18,5 cm
Signatura: Ed. Milén
9,5 x 18 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
17 x 12,5 cm
Signatura: Ed. Milén
barevná litografie
22 x 17 cm
Signatura: Ed. Milén
lept 15/50
29,5 x 22 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
22,5 x 16 cm