1891–1976
129
120 %
500 Kč
12 000 Kč
barevná litografie
22 x 17 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
17 x 12,5 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 15,5 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
22 x 15,5 cm
Signatura: Ed. Milén
akvarel, karton
78 x 58 cm
Signatura: PD E. M.
litografie
24,5 x 17 cm
litografie
14 x 10 cm
litografie
22,5 x 15 cm
lept 15/50
29,5 x 22 cm
Signatura: Ed. Milén
barevný pastel, karton
34 x 22 cm
Signatura: PD Ed. Milén
litografie
21 x 17 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 16,5 cm
Signatura: Ed. Milén