38
209 %
9 000 Kč
barevný ofset 19/50
v 35 ✕ š 47 cm
Signatura: PD D. Fischer 76
olej, plátno / cibachromová fotografie
100 x 71 / 62 x 46 cm
Signatura: sign. PD D. Fischer 86
olej, sololit
143 x 112 cm
Signatura: D Fischer 1982