1914–1996
9
140 %
370 Kč
kresba perem
v 29 ✕ š 18,5 cm
Signatura: na rubu Čeněk Pražák / 1949
3 x barevná litografie
3 ks 20 x 13 cm
Signatura: neznačeno
2 x barevná litografie
2 ks 20 x 13 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
20,5 x 12,5 cm
barevná litografie
20,5 x 12,5 cm
litografie
20,5 x 13 cm
Signatura: nesignováno
litografie
20,5 x 13 cm
Signatura: nesignováno
litografie
20,5 x 13 cm
Signatura: nesignováno