1881–1955
3
100 %
120 Kč
akvarel
17 x 27 cm
Signatura: PD Čeněk Choděra 6./XII. 43.
1951
olej, karton
22,5 x 33 cm
Signatura: Choděra 51
25,5 x 33 cm
Signatura: na rubu Čeněk Choděra