52
118 %
80 000 Kč
2 902 Kč
260 000 Kč
olej, sololit
v 77 ✕ š 63 cm
Signatura: PD 04 Boris Jirků, LD Praha 23. II. 2004
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, sololit, autorský rám
v 84 ✕ š 132 cm
Signatura: PD Boris Jirků 1998
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit, autorský rám
v 84,5 ✕ š 132,5 cm
Signatura: PD 1998 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akryl, sololit
122 x 75 cm
Signatura: sign. UD Boris Jirků 97
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
akryl, sololit
44 x 32 cm
Signatura: sign. LU Boris Jirků 95
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
email, sololit
32 x 45 cm
Signatura: sign. LD 96 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
komb. technika, akryl, sololit
122 x 75 cm
Signatura: sign. PD Boris Jirků 96
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
komb. technika, sololit
45 x 32 cm
Signatura: sign. PD 99 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
2000
akryl, sololit
63 x 52 cm
Signatura: sign. LD 2000 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
2000
olej, sololit
33 x 32 cm
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sololit
32 x 44 cm
Signatura: sign. PD 96 Boris Jirků
olej, sololit
45 x 32 cm
Signatura: Boris Jirků 90