1951
8
115 %
3 000 Kč
kombinovaná technika, lepenka
v 55 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Bohuslava Olešová / 1991
kombinovaná technika, perforace, drátek, tužka
v 42 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD BOOL / 86, na rubu Bohuslava Olešová
v 42 ✕ š 59,5 cm
2006 - 2008
akryl, plátno
85 x 90 cm
Signatura: na rubu BOL
2009
akryl, plátno
100,5 x 100,5 cm
2006 - 2008
akryl, plátno
85 x 90 cm
Signatura: na rubu monogram BOL
2009
akryl, plátno
100,5 x 100,5 cm
komb. technika, laky, fotografický papír
60 x 43 cm
Signatura: nesignováno