1867–1951
1905
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: sign. LD B. Dvořák
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kolem 1910
olej, lepenka
26 x 35 cm
Signatura: sign. PD B. Dvořák
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 32 cm
Signatura: sign. PD B. Dvořák
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kol. r. 1920
olej, karton
35 x 51 cm
Signatura: sign. LD B. Dvořák
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1910 -15
olej, karton
24,5 x 34 cm
Signatura: sign. LD B. Dvořák
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
kol.r. 1910
olej, lepenka
24,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD B. Dvořák
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: sign. PD B. Dvořák 42
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |