1893–1948
olej, lepenka
24 x 19 cm
Signatura: sign. PD B. Ullrych 1934
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
olej, překližka
50 x 40,5 cm
Signatura: B. Ullrych
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, karton
26 x 21 cm
Signatura: sign. PD B. Ullrych 25
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, lepenka
21 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD B. Ullrych 1941
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |