1913–1985
olej, sololit
64,5 x 45 cm
Signatura: sign. PN Štěpán 45
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, sololit
58 x 80 cm
Signatura: sign. LD ŠB 61
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, dřevotříska
45,7 x 64,5 cm
Signatura: sign. LN Štěpán 46
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |