1913–1985
olej, sololit
27 x 37 cm
Signatura: sign. LD Š 58
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, překližka
40 x 52 cm
Signatura: sign. LD Š 58
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
81,5 x 61 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |