1913–1985
různé techniky
8,5 x 6,5 / 13,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno, PD B. Štěpán, UD D. Chatrný, LD monogram EO 57, na rubu pozůstalostní razítko
koláž
17,5x 16 cm
Signatura: B. Štěpán
barevná litografie
17 x 20,5 cm
Signatura: PD Št. B.
koláž, křesba tuší, karton
19,5 x 18,5 cm
Signatura: PD B. Štěpán
olej, deska
34,5 x 28 cm
Signatura: PD Š 56
koláž, tuš
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD B. Štěpán
koláž
18 x 24 cm
Signatura: PD B. Štěpán 71
olej, sololit
37 x 27 cm
Signatura: PN Štěpán 46