1913–2005
litografie
10,2 x 7,3 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11,5 x 6,5 cm
Signatura: B. Krátký
litografie 145/200
10,2 x 7,3 cm
Signatura: B. Krátký
litografie
10,1 x 7,2 cm
Signatura: B. Krátký
litografie
11,5 x 6,5 cm
Signatura: B. Krátký
litografie 145/200
10,2 x 7,2 cm
Signatura: B. Krátký
litografie
10,2 x 7,2 cm
Signatura: B. Krátký