1913–2005
litografie 15/150
17 x 13 cm
Signatura: B. Krátký 88
litografie 26/150
17,3 x 13 cm
Signatura: B. Krátký 88
litografie
10,5 x 8 cm
Signatura: B. Krátký
litografie
7,5 x 12,5 cm
Signatura: B. Krátký 78
litografie
10,2 x 7,3 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11,5 x 6,5 cm
Signatura: B. Krátký
litografie 145/200
10,2 x 7,3 cm
Signatura: B. Krátký
litografie
10,1 x 7,2 cm
Signatura: B. Krátký