4
100 %
70 000 Kč
olej, plátno
95 x 130 cm
Signatura: sign. PD BH 95 (azbukou)
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
2000
olej, plátno
100 x 140 cm
Signatura: Hostiňák 2000
Vyvolávací cena: | 54 000 Kč |
olej, plátno
60 x 130 cm
Signatura: na rubu Bohdan Hostiňák 2001