1820–1897
9
166 %
75 000 Kč
v 11,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: 2 x PD monogram WB
kresba tužkou, oboustranná
21,5 x 12 / 12 x 21,5 cm
Signatura: PD 21/9 1898 monogram WB
1851
olej, plátno
63 x 48,5 cm
Signatura: PD monogram WB 1851
1851
olej, plátno
63 x 48,5