1821–1899
18
125 %
270 000 Kč
1865
tužka, akvarel, karton
24 x 29 cm
Signatura: sign. PD H 30.1.1865
olej, karton, lepenka
32 x 40 cm
Signatura: sign. PD B Hawranek